Monika Oleksa na spotkaniu autorskim w Filii nr 28 MBP Drukuj
piątek, 29 listopad 2013
image_017.jpgMonika Oleksa , autorka powieści " Miłość w kasztanie zaklęta", " Ciemna strona miłości" była  gościem  Filii nr 28 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie. Przy kawie, herbacie i ciastkach , w klimatycznej i ciepłej atmosferze grono fanów było zasłuchanych w opowieści wrażliwej pisarki.
 
W 2011 roku, nakładem wydawnictwa Zysk i S-ka , ukazała się jej pierwsza powieść „Miłość w kasztanie zaklęta” -  to opowieść o miłości kobiecej i słabościach zwykłego człowieka. O podejmowaniu trudnych decyzji i umiłowaniu życia. Autorka jest rodowitą Lublinianka. Prywatnie uczy angielskiego. Słuchacze zadawali jej wiele  pytań dotyczących twórczości. Fantazja i wyobraźnia jest motorem sprawczym dokonań pisarskich, które przelewa na papier. Jest doskonałym obserwatorem życia, które później odnajdujemy na kartkach powieści. Uwielbia pisać.
(jjb)

fot. Jerzy Jacek Bojarski
SPOTKANIE Z PISARKĄ MONIKĄ OLEKSA
image_018.jpg
image_019.jpg
image_020.jpg
< Poprzedni   Następny >
Kopiowanie zamieszczonych materiałów i ich wykorzystywanie bez zgody autorów jest zabronione 2002 - 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone Niecodziennik Biblioteczny.