WYSTAWA. Karol Wojtyła  Jan Paweł II (1920-2005) Drukuj
wtorek, 23 czerwiec 2015
image_008.jpgRok 2015 jest rokiem św. Jana Pawła II w Polsce, uchwalonym przez parlament, to zobowiązuje do podjęcia inicjatyw wzbogacających naszą wiedzę o największym z rodu Polaków, ogłoszonym przez Kościół świętym, który nie tylko był niezwykłym kapłanem, biskupem, kardynałem i papieżem, ale także wielkim polskim patriotą. Dzięki swojemu papieskiemu wyniesieniu i wielkiemu świadectwu wiary, które dawał całemu światu, nie omieszkał także zaświadczać o swojej miłości do rodzinnego kraju, zachęcając innych do miłości i szacunku do swojej ojczyzny.  o tym wszystkim mówi wystawa opracowana przez Zuzannę Kaczorowską pt. Karol Wojtyła – Jan Paweł II (1920-2005). Wystawa została przygotowana przez Filię 39 i można obejrzeć ją w Galerii INNA Misericordia.
  Wystawa porusza serce, zachęca do przypomnienia nauki głoszonej przez Jana Pawła II, a także wywołuje wspomnienia spotkań podczas pielgrzymek do Polski papieża.
ANNA CZYŻ

image_007.jpg
image_006.jpg
image_001.jpg
< Poprzedni   Następny >
Kopiowanie zamieszczonych materiałów i ich wykorzystywanie bez zgody autorów jest zabronione 2002 - 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone Niecodziennik Biblioteczny.