Coroczne kolędowanie z Chórem La Musica! Drukuj
piątek, 11 styczeń 2019

Slajd4.JPG


image_001.jpgSerdecznie zapraszamy na coroczne kolędowanie z Lubelskim Chórem „La Musica” działającym przy Szkole Podstawowej Nr 16 im. F. Chopina w Lublinie.
Już 12 stycznia 2019 r. (sobota) o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej Nr 16 w Lublinie, ul. Poturzyńska 2 rozpocznie się XXIV Opłatkowy Koncert Kolęd.

To wydarzenie ma wieloletnią tradycję – jest organizowane nieprzerwanie od 1995 roku, zawsze w drugą sobotę stycznia. Każdorazowo – poza Chórem La Musica – w wydarzeniu biorą udział zaproszeni goście – chóry polskie i zagraniczne.

Podczas tegorocznego koncertu usłyszymy kolędy z całego świata, wykonywane przez młodych artystów w językach polskim, węgierskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim i słowackim.
Najpiękniejsze kolędy świata zaprezentują:
Kodály Zoltán Girls Choir, Székesfehérvár z Węgier pod dyrekcją Ms. Mariann Feke
Chór La Musica - grupa starsza pod dyrekcją Zdzisława Ohara,
Chór La Musica - grupa młodsza pod dyrekcją Karoliny Filipczak
Chór La Musica - grupa najmłodsza pod dyrekcją Zdzisława Oharaimage_003.jpg

Akompaniować będzie Kamil Turczyn nauczyciel w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie i Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. W. Lutosławskiego w Krasnymstawie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny! Zapraszamy Mieszkańców Lublina do wspólnego śpiewania kolęd.
Informacje o chórze La Musica oraz najbliższe plany wyjazdowe: https://www.facebook.com/lamusica.lamusica.lamusica/
image_002.jpg
< Poprzedni   Następny >
Kopiowanie zamieszczonych materiałów i ich wykorzystywanie bez zgody autorów jest zabronione 2002 - 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone Niecodziennik Biblioteczny.